Vaječná minútka, varič vajec BeepEgg ROCK melódie

Vaječná minútka, varič vajec BeepEgg ROCK melódie

Ak nedokážete vždy presne vychytať uvarení vajíčka na požadovanú vláčnosť žĺtka … tu je niečo, čo vie ako na to ak tomu aj zaspieva. A prečo si mondijéé nezaspieva spoločne?

Odborníci z Nemecka prišli s niečím naozaj inovatívnym a zaujímavým. Tento spievajúci plávajúce časovač varenia vajíčok umožní i sa Serenade dosiahnuť kulinárskeho perfektcionismu pri ich príprave.

Jednoducho len vložte čierne rockovej vajcia do hrnca s vodou s ostatnými vajcami a čakajte, kým sa neozve jedna z troch rockových melódií. Každá melódie správne indikuje správny moment pre vytiahnutie vajcia z vody podľa toho, ako si vajcia prajete!

BeepEgg vyrobený v Nemecku z potravinám bezpečného plastu.
Prehrá 3 melódie v správny moment indikuje kedy sú vaše vajcia uvarená na správny stupeň konzistencie.
Po vnorenia do studenej vody prvej krátke pípnutie dá vedieť, že sa časovacie vajcia samo aktivoavalo, druhé pípnutie, že voda začala vrieť.
Prehrá 3 melódie podľa žánru nadobudnutého BeepEgg. Rozozná aj veľkosť vajec, viac v priloženom návode na použitie.
Po uvarení stačí len BeepEgg ochladiť studenou vodou, aby prestal spievať .. (ak nie, použite kladivo)
Zabalené v krásnej darčekovej krabičke Brainstream
Dizajn: Rock / melódie
Farba: čierna
Dĺžka: 60 mm

Obyčajné vajcia a toľko dáva ..

Pridávame ich do koláčov, cukrovinky. Smažíme z neho omelety, praženica. Zaisťuje nám pravideně výdatné a chutné raňajky, večere. Vajíčko je vlas náš veľký hrdina. Kráľ. A kráľ si zaslúži kráľovskú korunu.

Je to legrace …? Áno, presne to chcel nemecký dizajn tím Brainstream povedať. Predstavíme vám teda Cregg. Cregg je kráľovská koruna pre vaše vajíčka. Ale opatrne, s temnou zápletkou.

Nemláti lyžičkou do vajcia, ak budete chcieť nabudúce otvoriť vajcia varené namäkko. Postačí posadiť Cregg na vajcia, pritlačiť a zľahka pootočiť tam a späť. Voál, tralaláá. Hľa, máme ihneď vytvorený Ideálna vstupný otvor k chutnému, vláčnému a dokonale uvarenom žĺtka namäkko.