gadgety varice-vajec

Už 20 rokov sa v nemecku vyrába a predáva oveľa múdrejší zariadení, ako sú elektrické variče vajec. Tento varič vajec je predovšetkým dokonale presný vo varení, naviac je malý skladný a nepotrebuje žiadny návod na varenie. Stačí ho vhodiť do vody a čakať, kedy sa rozoznie mellodie. Nič sa nenastavuje.

Je tu ďalšia zábavná inovácie, avšak reálne veľmi veľmi užitočná. Máte radi varené vajíčka tak povediac „akurát tzn. Napr. Na hniličku“, ale máte problémy je perfektne načasovať? BeepEgg je to riešenie. Jednoducho, ako variť vajcia dokonale. Časovač na varenie vajíčok BeepEgg presne vie, kedy je potrebné stav žĺtku napr. Na Hnilička. Teplotný senzor v BeepEgg presne detekuje, v ktorý moment sa začne voda variť a od tohto bodu zabudovaný časovač začne opočítavat čas až do momentu ideálneho stavu pre dokonale uvarené vajíčko. Jednoducho dajte BeepEgg do vody sa skutočnými vajcami a varte spoločne. Keď sú vajíčka „tak akurát“.

Vajíčko BeepEgg zahrá melódiu pri ideálnom stave:

vajíčka na mäkko: Killing me softly (Zabíjaj ma nežne) melódia TU

vajíčka na hniličku: Triumphal March: árie z opery Aida (G. Verdi) melódie TU

vajíčka na tvrdo: Malá nočná hudba (Wolfgang Amadeus Mozart) melódie TU

Po uvarení opláchnite BeepEgg spoločne s vajciami studenou vodou. BeepEgg tak vďaka ochladeniu zakončí svoj pre a je pripravený pre budúce použitie. BeepEgg je ideálny darček pre všetkých, ktorí nemajú celkovo vrelý vzťah k vareniu a varí vajíčka len príležitostne. Alebo pre tých, čo varenie milujú, ale majú často toľko práce v kuchyni, že nestíhajú všetko sledovať a potrebujú tak trochu pomôcť všetko dobre zvládať. Už žiadne ranné sklamanie – užívajte si vajíčok uvarených „tak akurát“, ako máte radi pre vždy.

BeepEgg vajíčka, to sú originálne vianočné darčeky aj ku každej inej príležitosti pre mužov aj ženy.

Najmä s 3v1 funkčným nožom Cregg na odstránenie vaječné škrupiny vareného vajcia, je BeepEgg hudobný časovač nielen špeciálnym raňajkovým nástrojom pre nás samotných, ale aj vtipný, praktický a prekvapivý darček pre vašich blízkych.